Nożyce Uniwersalne – IRON WORKERS

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI – NOWA CENA

Sprzedajemy wysokiej jakości Uniwersalne Nożyce Hydrauliczne firmy JMT. Są to urządzenia przeznaczone do cięcia blach, rur, profili, kątowników, płaskowników. Nożyce Uniwersalne IW zostały zaprojektowane przez inżynierów firmy JMT tak, że ich wykonanie i konstrukcja zapewniają największą sztywność korpusu maszyny. Wszystkie maszyny są spawane przez roboty i obrabiane na jednym centrum obróbczym. W celu wyeliminowania jakichkolwiek odkształceń lub pęknięć, korpusy maszyn są odprężane.

HT_Solutions_jmt-iw-series-1024x810

UNIWERSALNE NOŻYCE – IRON WORKER

Dwustanowiskowa maszyna IRON WORKER daje możliwość wykonywania dwóch prac jednocześnie na jednym urządzeniu. Konstrukcja dwucylindrowa pozwala pracować na sekcji wybijania otworów i na sekcji cięcia. Maszyna idealnie nadaje się do cięcia prostego jak i pod kątem 90°-45° takich elementów jak rury, profile, kątowniki, płaskowniki czy małe arkusze blach.

HT Solutions_JMT-IW-Models-1024x258 HT Solutions_JMT-IW-Options-1024x237

Możliwości nożyc uniwersalnych IW

JMT-IW-Details-1024x437

1. Sekcja wybijania otworów:

Maszyna wykrawa otwory od średnicy 30 mm przy grubości blachy 8 mm do średnicy 57 mm przy grubości blachy 22 mm. Bardzo łatwa wymiana stempli i matryc. Dostępność narzędzi w różnych rozmiarach.

2. Sekcja cięcia prętów i profili:

Maszyna przecina kwadratowe pręty od 25 mm do 55 mm, okrągłe od 30 mm do 65 mm zapewniając precyzyjne cięcie i ładną powierzchnię. Przy użyciu specjalnych narzędzi jest możliwość cięcia profili „U” oraz „T”.

3. Cięcie pod kątem:

Maszyna ma możliwość przecinania profili, kątowników pod kątem od 45° do 90°.

4. Cięcie arkuszy blachy:

Każde urządzenie posiada gilotynę do przecinania krótkich arkuszy, płaskowników czy odcinania odpadu.

5. Sekcja wykrawania:

Maszyna jest wyposażona w specjalne narzędzia które pozwalają na wykrawanie naroży, lub nacinania blachy, kątowników w celu łatwego ich zaginania np. w pudełko.