Garnet

Firma HT SOLUTIONS jest dystrybutorem najwyższej jakości australijskiego Garnetu firmy GMA, jednego z największych producentów Garnetu na świecie.
GMA Garnet - HT Solutionsto wysokiej jakości ścierniwo wykorzystane w technologii cięcia strumieniem wody oraz obróbce strumieniowo ściernej. Jego zastosowanie umożliwia wyeliminowanie problemów związanych z obróbką materiałów, które nie pozwalają na zastosowanie innych metod wycinania i szlifowania.

Najlepsze ceny na rynku, szybka dostawa, rabaty dla naszych klientów na części eksploatacyjne do maszyn Waterjet – Zapraszamy do składania zapytań.

Zastosowanie Garnetu w cięciu wodą:

GARNET jest materiałem, który ułatwia wycinanie nietypowych kształtów w materiałach wrażliwych na inne sposoby obróbki. Wszechstronne zastosowanie Garnetu podczas obróbki wodą, przekłada się bezpośrednio na możliwość jego stosowania zarówno w produkcji pojedynczych egzemplarzy, a także obróbki seryjnej.

Zastosowanie Garnetu w piaskowaniu:

garnet GARNET sprawdza się doskonale również w przypadku piaskowania. Przede wszystkim pozwala on na doskonałą jakość obrabianych powierzchni. Charakteryzuje się również wysoką efektywnością, a także niskimi kosztami eksploatacji.

 

Szeroki asortyment Garnetu (minerału z rodziny granatów almandowych) tworzony jest w kilku odmianach, zawierających różne wielkości ziaren ściernych, przez co można dobrać najlepszy i najbardziej ekonomiczny produkt do każdej technologii. Właściwość ta sprawia, że garnet stosowany być może w wielu gałęziach przemysłu, jako środek wspomagający obróbkę materiałów niepoddających się obróbce poprzez zastosowanie innych jej metod.

ZALETY :

garnet_pionowo

jest ścierniwem naturalnym, nietoksycznym, niepowodującym pylenia i umożliwiającym jego wielokrotne zastosowanie

jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny w stopniu pozwalającym na bezproblemowe składowanie jego odpadów i utylizację

doskonale sprawdza się więc wszędzie tam, gdzie zależy nam na nie wprowadzaniu do środowiska toksycznych substancji, które są szkodliwe dla roślin,
zwierząt, a także ludzi najbardziej

najbardziej ekologiczne ścierniwo spośród dostępnych na rynku

Dostarczamy go w takim kształcie, jaki niezbędny jest we wdrożonym przez twoją firmę procesie technologicznym.
W razie pytań i chęci zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt .