Partnerzy

TECHNI WATERJET 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy TECHNI WATERJET.

Firma TECHNI WATERJET po przeprowadzeniu badań i prób wprowadziła na rynek własną pompę, która została nagrodzona za innowacyjność na targach w Hannoverze EUROBLECH 2010. Oznacza to, że technologia w wytwarzaniu wysokiego ciśnienia może jeszcze ewoluować, a każda taka innowacyjność wiąże się z większą wydajnością i niższymi kosztami eksploatacji.

Oferujemy kompletne maszyny do cięcia struemieniem wody oraz energooszczędne pompy wysokociśnieniowe QUANTUM™

techni-waterjet-logo

AccuStream

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy AccuStream

AccuStream jest marką firmy Hypertherm, która specjalizuje się w produkcji pomp wysokociśnieniowych oraz częściach zamiennych do maszyn tnących strumieniem wody.

Dzięki AccuStream możemy dostarczyć części o wysokiej jakości do maszyn takich producentów jak: OMAX, MAXIEM, KMT, Flow, Jet Edge, AccuStream oraz DARDI.

AccuStream Hypertherm

 

WSI

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem części zamiennych firmy Waterjet Systems International.

Firma WSI specjalizuje się w produkcji pomp wysokociśnieniowych oraz części zamiennych do maszyn do cięcia strumieniem wody.

Współpraca z firmą WSI pozwala nam dostarczać klientom najlepsze rozwiązanie i wsparcie posprzedażowe użytkownikom maszyn Waterjet z pompami KMT.

wsi-waterjet-systems-international

 

JMT – Strong On Service

JMT – Strong On Service to turecka firma z tradycją, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości maszyn do plastycznej obróbki blach, rur i profili. Produkty tej firmy charakteryzują się dużą wydajnością i niezawodnością.

Firma JMT posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów standardowych, jak i możliwość zaprojektowania i wykonania maszyn na specjalne zamówienie klienta.

Wszystkie produkty wykonane przez firmę JMT wyróżniają się nieskomplikowaną budową i obsługą, co pozwala na zaoszczędzenie niepotrzebnych kosztów serwisowych i szkoleniowych.

jmt_chrome3