Waterjet

Firma Techni Waterjet to obecnie najlepszy pośród dostępnych producentów maszyn, urządzeń służących do cięcia za pomocą strumienia wody.

Maszyny Waterjet to specjalistyczne urządzenia, które przeznaczone zostały do obróbki różnorodnych materiałów, charakteryzujących się różnorodną grubością, giętkością i wytrzymałością na naciski i wysoką temperaturę.

Początki firmy przypadają na początek lat dziewięćdziesiątych, kiedy to technika i technologia dopiero nabierały prędkości. Firma od samego początku też nabierała prędkości, bardzo szybko się rozwijała i znalazła dla siebie niepowtarzalne miejsce w branży motoryzacyjnej. Bardzo szybko stała się firmą czołową, zajmującą pierwsze miejsce na rynku. Wprowadzone zaś do produkcji maszyny Waterjet jeszcze bardziej tylko umocniły jej pozycję i ustabilizowały ją w charakterze lidera.

Wiedząc, że może to się okazać inwestycją w przyszłość, firma przeniosła całe swoje skupienie właśnie na maszyny Waterjet. Była to jedna z najlepszych decyzji, która doprowadziła do tego, że dziś rzeczywiście są to czołowi producenci tego typu urządzeń. Rozwój i rozszerzanie działalności sprawiły, że dziś swoim zasięgiem firma obejmuje niemalże cały świat, a jej biura rozsiane są w najróżniejszych zakątkach.

Maszyny pracują w oparciu o opatentowaną technologię MPG. Technologia ta sprawia, że operator może przejść przez program krok po kroku.To zaś powoduje, że można uzyskać na prawdę wysoką jakość i niezwykły efekt. Wszystkie elementy i zestawy zostały zaprojektowane pod kątem funkcjonalności i spełniania ich zadań. Urządzenie zaś zostało wykonane z materiałów, które odporne są na korozje, co gwarantuje wysoką jakość i dokładność realizowanych projektów.

Kładziemy ogromny nacisk na wsparcie swoich klientów, dlatego też niezwykle ważny jest dla nas serwis. Jednocześnie staramy się by nasze urządzenia cechowała wysoka jakość i niezawodność. W realizowaniu serwisów wspiera nas wyłączny partner HT Solutions.

Pragniemy zapewniać najwyższą jakość i dążymy do uzyskania maksymalnego zadowolenia klientów i partnerów biznesowych.